O nas

OD PONAD 30 LAT DBAMY O SIEĆ ELEKTRYCZĄ ŚLĄSKICH FIRM.

Od 30 lat, z małym okładem specjalizujemy się w obsłudze firmowych instalacji elektrycznych na Śląsku. Jeśli odwiedzasz którąś ze znanych Galerii Handlowych, to zapewne my projektowaliśmy tam sieć energetyczną, dbamy o jej bezawaryjne działanie a jak trzeba, wymieniamy żarówki i korki. Bez dwóch zdań, tak doświadczony elektryk jak my, zna się na wszystkim.

Nie unikamy także zleceń indywidualnych, wszak od takich zaczynaliśmy te 30-kilka lat temu. Nadal pamiętamy jak położyć okablowanie w domu jednorodzinnym. Mało tego. Obecnie zrobimy to lepiej, bo i materiały są lepsze i technika elektryczna oraz technologia poszły do przodu. 

NASZ CEL

Nasz cel jest bardzo prosty. Pragniemy zapewnić najlepszą obsługę sieci elektrycznej, na jaką możesz liczyć w regionie śląskim. Aby to zrealizować zapewniamy:

DLACZEGO MY?

Nasze ekipy elektroinstalatorskie są dostępne 24 godziny na dobę. Oczywiście jeśli umowa na obsługę sieci elektrycznej zawiera taki zapis.

Każda z nich z własnym pojazdem technicznym. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpocząć błyskawicznie usuwanie niemal każdej awarii 

Regularne przeglądy sieci elektrycznej, to standard naszej działalności. Sprawdzamy zarówno jej wydajność jak i bezpieczeństwo. Zarówno użytkownika końcowego, jak i ogólne przeciwpożarowe. To nam zależy żeby o tym nie zapomnieć.

Ponad 30 lat na rynku pozwala nam stwierdzić, że znamy się na naszym fachu. Możesz być pewien, że używamy najlepszych i sprawdzonych materiałów. Nasze zdrowie również od tego zależy.

Jeśli szukasz solidnego elektryka zapraszamy do kontaktu i zaczynamy Twój projekt.

Jeśli tu się pojawiłeś, to może oznaczać tylko jedno. Szukasz najlepszego elektryka na Śląsku. Zapraszamy więc do kontaktu.

Lata doświadczeń pozwalają nam powiedzieć, że właśnie tacy jesteśmy a będziemy jeszcze lepsi. Dlaczego tak uważamy? Bo z każdym rokiem rośnie nasze doświadczenie. Już nie wierzymy w powiedzenia typu „elektryka prąd nie tyka”, ufamy swojej wiedzy i umiejętnościom. 

Kliknij poniższy przycisk lub zadzwoń na numer, który przewija się na całej tej stronie. Odpowiemy tak szybko jak możemy i ustalimy czego potrzebujesz i jak możemy Ci to zapewnić.

Zadzwoń do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej pracy czy oferty, zadzwoń na numer podany obok. Postaramy się rozwiać wszelkie niejasności.

Przewiń do góry