Planowanie instalacji

Planowanie instalacji elektrycznej.

Pierwszym i najważniejszym etapem każdej nowej realizacji jest stworzenie projektu. Typowa „papierkowa” praca z planami, arkuszami kalkulacyjnymi, wykresami, wzorami i ofertami hurtowni. Choć tworzenie planu instalacji elektrycznej zajmuje wiele czasu, dla klienta jest mało efektowne. Wszak trudno Mu na bieżąco obserwować postęp pracy, która dzieje się głównie w naszym biurze na ul. Stalowej 3/11. Jednak ta część realizacji jest prawdziwym fundamentem naszej pracy.

Jakie korzyści płyną z dokładnego planowania.

To niezwykle proste, można powiedzieć, że oczywiste. Dobre rozplanowanie sieci elektrycznej w zakładzie pozwala zminimalizować koszt inwestycji.

Wiedząc do sieci jakiej mocy mamy dostęp, możemy określić zarówno jakie materiały musimy zastosować, jak i przekazać informację dotyczącą mocy maszyn i urządzeń, które ta sieć bezpiecznie zasili. Pracując z planami lokalizacji, możemy zaś precyzyjnie wyliczyć ile tych materiałów będzie niezbędne aby odpowiednio uzbroić cały budynek. Takie łańcuszki można mnożyć w nieskończoność. Dość stwierdzić, że znając moc sieci energetycznej na wejściu, ustalamy jakie źródło światła zainstalować na stanowisku pracy. Naszym obowiązkiem jest żeby wszystko po drodze działało jak należy.  

Zakres wykonywanych prac projektowych to:

dokumentacje oraz projekty techniczne,

analizy techniczno-ekonomiczne,

inwentaryzacje,

dokumentacje powykonawcze w branży elektrycznej, elektroniki oraz automatyki w zakresie:

  • linii energetycznych napowietrznych oraz kablowych,
  • rozdzielni wysokiego, średniego oraz niskiego napięcia,
  • instalacji elektrycznych wysokiego, średniego i niskiego napięcia,
  •  obiektów elektrycznych i energetycznych

Zadzwoń do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej pracy czy oferty, zadzwoń na numer podany obok. Postaramy się rozwiać wszelkie niejasności.

Przewiń do góry